II Wielkie Czyszczenie Magazynów w Bierawie

W dniach 16-17.06.2018 w naszej siedzibie w Bierawie odbyło się II Wielkie Czyszczenie Magazynów. Jest nam niezmiernie miło, że tak jak w ubiegłym roku frekwencja nie zawiodła i mogliśmy wspólnie bawić się przez te dwa dni. 

Atrakcje które towarzyszyły nam przez cały weekend przyciągnęły uwagę nie tylko dzieci, ale i dorosłych. To właśnie oni z wielkim zainteresowaniem przyglądali się motocyklistom, którzy z wielką chęcią zgodzili się na zorganizowanie specjalnych przejażdżek dla dzieci. Jak się okazuje nie tylko dla nich, bo i niektórzy odważni rodzice z chęcią skorzystali z tej możliwości i poczuli wiatr we włosach. 

Oczywiście żeby tradycji stało się zadość i w tym roku nasi najmłodsi goście mogli uczestniczyć w warsztatach pt. „Zbuduj swoją lampę”. Dzieci nie tylko poznawały tajniki budowy lamp, ale również miały okazję przejść szybki kurs montażu za który otrzymywały imienny certyfikat. 

Szczególnie cieszy nas, że oferta wyprzedażowa dostępna podczas Pikniku trafiła w gust naszych gości co zaowocowało zakupami nowych lamp. Wiemy, że tak jak my nie możecie się Państwo pożegnać z częścią z nich, jednak pamiętajmy, że zmiany zawsze są dobre. Na miejsce starego przyjdą nowe, świeże powiewy designu,które zagoszczą w domach naszych klientów podbijając ich serca równie szybko co poprzednie.

Dziękujemy wszystkim za obecność i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku na III Wielkim Czyszczeniu Magazynów!