INNI i my

Każdego dnia zastanawiamy się co możemy zrobić, aby nasze lampy były jeszcze lepsze. Co to oznacza? Dla każdego coś innego. I dokładnie to jest naszym celem – takie spersonalizowanie oferty, aby każdy mógł odnaleźć w niej cząstkę siebie. W proces ten angażujemy się całym sercem i na każdym  stanowisku bo wiemy, że tylko dzięki wspólnej i zgodnej pracy możemy osiągnąć ten cel. Angażujemy też innych! W jaki sposób?

Światło to dla nas szczególne pojęcie. Kojarzymy je przede wszystkim z lampami, ale rozumiemy je także nieco metaforycznie. Światło to dla nas również zapał, energia, nowe przeżycia i niezapomniane emocje. Dlatego od 2016 roku jesteśmy dumnym partnerem i sponsorem ZAKSY Kędzierzyn – Koźle – Mistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski. Współpraca z ZAKSĄ daje nam mnóstwo pozytywnych wrażeń i wyjątkowych emocji, a także niemało inspiracji, które powstają poprzez ich zaangażowanie, pasję, profesjonalizm, ciężką pracę, wyrzeczenia, ciągłe podejmowanie wyzwań, i dążenie do bycia stale lepszymi.

Natchnieniem jest dla nas także współdziałanie z osobistościami ze świata filmu, a także projektantami i blogerami wnętrzarskimi. Jesteśmy zaszczyceni, że nasze lampy spotykają się z ich uznaniem i pojawiają się w ich wnętrzach, a także, że możemy dzięki nim propagować naszą ideę światła.  
Warto wspomnieć, że wizją tą dzielimy się nie tylko z mieszkańcami naszego kraju, ale także użytkownikami na całym świecie. Jako BRITOP Lighting dystrybuujemy również produkty siostrzanej marki SPOT Light, której właścicielem i twórcą także jest Christian Ortlieb. 

Obecnie lampy BRITOP Lighting oraz SPOT Light można znaleźć w 50 krajach świata, jednak codziennie trafiają one do nowych odbiorców naszego Światła, które dla każdego z nich będzie najlepsze, bo będzie jego własne.