O nas

BRITOP Lighting to powstała w 2010 roku spółka Christiana Ortlieb, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji nowoczesnego oświetlenia. Firma, której siedziba mieści się w Bierawie na południu Polski, z roku na rok notuje stabilny wzrost wartości rynkowej oraz poziomu sprzedaży.  BRITOP stawia na nieustanny rozwój, którego filarem jest wytwarzanie produktów wysokiej jakości oraz fachowa obsługa klienta.

Entuzjazm i zaangażowanie wszystkich pracowników na czele z właścicielem Christianem Ortlieb oraz Prezes Zarządu Moniką Sopałowicz sprawiło, że pozycja BRITOP Lighting zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym, pomimo znaczącej konkurencji stale się umacnia.

Wśród planów firmy na kolejne lata znajduje się dynamiczna ekspansja na kolejne rynki oraz ciągłe udoskonalanie i poszerzanie oferty produktów oświetleniowych. 

Fakty te sprawiają, że jesteśmy dumni z naszego dorobku, a jednocześnie gotowi do dalszego działania. Co jednak dane te oznaczają w praktyce? Co się za nimi kryje? Co jest ich źródłem?

Otóż iskrą dającą wszystkiemu początek jest Pasja, która przez wszystkie lata istnienia firmy stanowi jej motor napędowy i bodziec, napędzający do dalszej pracy.

Firma BRITOP Lighting stworzona została z pragnienia dostarczania ludziom dobrej energii jaką znaleźliśmy w szeroko pojętym oświetleniu. Jej fundamentami są miłość do najlepszego wzornictwa, potężne zaangażowanie ludzi, a przede wszystkim pragnienie ciągłego udoskonalania.

Powołaliśmy ją do życia bo wiemy, że każdy z nas pragnie, aby jego dom, bez względu, czy jest to luksusowa rezydencja czy tradycyjne mieszkanie w bloku, był miejscem, które odzwierciedla jego osobowość i chce się w nim czuć komfortowo. Dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę tak, aby móc jak najdokładniej wpasować się w gusta naszych odbiorców.

Zawsze jednak przyświeca nam główna zasada: chcemy codziennie przekraczać siebie i granice, aby dawać naszym Klientom to, na co zasługują – zindywidualizowane wzornictwo, najwyższą jakość oraz funkcjonalność oferowanych produktów. 


Pragnienie bycia coraz lepszymi doskonale obrazuje nasze motto: 

BETTER Lighting? BRITOP Lighting! 

I dotyczy ono nie tylko obszaru tworzenia lamp, ale także polityki pracowniczej, kwestii związanych z ochroną środowiska, standardów promocji, obsługi klienta oraz relacji z partnerami biznesowymi.